• H.V.A. DMW1

    Gezelligheid, fanatisme en natuurlijk een goed potje handbal: dat is het dames midweekteam van H.V.A. Een gezellig en divers team waarin speelsters van verschillende leeftijden en niveaus samenkomen. Juist die mix maakt dit team zo leuk!

    Op het veld zijn we fanatiek en gaan we vol voor de winst of verlies. En of je nu al jaren handbalt of wat minder ervaring hebt, iedereen draagt op haar eigen manier bij aan het team. We vinden het vooral belangrijk dat we samen plezier hebben in het spel en iedere wedstrijd met elkaar beleven.

    En natuurlijk stopt de gezelligheid niet zodra het laatste fluitsignaal klinkt… De derde helft is minstens zo belangrijk! Tijd voor gezellig napraten, lachen en de wedstrijd nog eens uitgebreid analyseren.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blaauw, HennieOverige stafTeammanager
    Guldener, Wypkelien vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 21:00Beilen DMW1 (d) - H.V.A. DMW1 (d)Drenthehal
    29 okt. 20:00H.V.A. DMW1 (d) - D.F.S. DMW1 (d)Burg. Lambershal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.H.V.A. DMW1 (d) - Unitas DMW1 (d)7 - 6
  • Poulestanden H.V.A. DMW1 ( Poule NO-Nrd-Gr DMW-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.A.K.O. DMW21100181172
    2D.F.S. DMW111005322
    3H.V.A. DMW111007612
    4Aeolus DMW100000000
    5Marum DMW100000000
    6Unitas DMW1100167-10
    7Beilen DMW1100135-20
    8H.V.R. '97 DMW110011118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, Anouk teSpelend teamlid
    Dijkema, AliesSpelend teamlid
    Guldener, Wypkelien vanSpelend teamlid
    Hadderingh, SanneSpelend teamlid
    Hoekstra, ManonSpelend teamlid
    Jonker, TamaraSpelend teamlid
    Raven, MariskaSpelend teamlid
    Talens, RiëlleSpelend teamlid
    Veen, DaniëlleSpelend teamlid
    Verwoerd, MarjonSpelend teamlid
    Zwaving, NadienSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Beilen DMW1 (d)

    VS

    H.V.A. DMW1 (d)

    08 oktober 202621:00 uur
    Drenthehal zaal 1 groen

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    H.V.A. DMW1

    Dames Midweekr

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Overige informatie

    Onze dames midweek traint elke donderdag van 20.00 tot 21.15* uur in de sporthal in Annen, Burg. Lambershal. 

    Trainer: Hennie Blaauw 

    Coach: Hennie Blaauw & Wypkelien van Guldener 

      

    Wil je een keer vrijblijvend meetrainen? Wees dan van harte welkom op één van onze trainingsdagen. 

      

    * Thuiswedstrijden worden gespeeld op donderdag van 20:00-21:00 uur